Last minute vakanties, de goedkoopste lastminte vakantie, reizen en trips vind u hier! Last minute vakantie zoeken en direct boeken, wij hebben de goedkoopste lastminute vakanties, reizen en trips. http://www.lastminutevakanties.biz nl Hotel Frosini http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/griekenland/kos-stad/hotel-frosini.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/griekenland/kos-stad/hotel-frosini.html Wil je liever niet in alle drukte verblijven maar wel makkelijk de drukte kunnen opzoeken? Dan is Hotel Frosini een uitstekende keuze! Het hotel is rustig gelegen en in een kwartiertje zit je in het gezellige centrum. Het hotel beschikt over een zwembad waarin je lekker kunt afkoelen.LET OP: een koelkastje kun je als voorkeur opgeven maar het is geen garantie dat er voldoende koelkastjes voor iedereen aanwezig zijn. Hotel Tia Maria http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/bulgarije/zonnestrand/hotel-tia-maria.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/bulgarije/zonnestrand/hotel-tia-maria.html Hotel Tia Maria heeft een superligging dicht bij het strand en dicht bij het centrum. 's Ochtends naar het strand tussendoor even lunchen 's middags lekker bij het zwembad relaxen en 's avonds een topavond beleven in de bars om vervolgens znaar huis te kruipen. Of zou je het liever anders doen? De keus is aan jou! LET OP: borg ?100 - per persoon ter plekke te betalen. Wow Bodrum Resort http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/bodrum/wow-bodrum-resort.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/bodrum/wow-bodrum-resort.html Het WOW Bodrum Resort is een uitstekend verzorgde en kindvriendelijk all-inclusive accommodatie van de World of Wonders-keten bestaande uit diverse gebouwen met natuurstenen accenten en Griekse namen. Er zijn veel faciliteiten waaronder 5 restaurants diverse zwembaden en bars en verschillende (water)sportmogelijkheden. Windmills Hotel Appartementen http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/ayia-napa/windmills-hotel-appartementen.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/ayia-napa/windmills-hotel-appartementen.html Windmills Hotel Appartementen is gelegen in de populaire badplaats Pernera op vijf minuten lopen van de Blue Flag zandstranden. Het heeft twee zwembaden een duikcentrum en verschillende eigen bars en restaurants. West Ada Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/west-ada-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/west-ada-hotel.html West Ada Hotel heeft een prachtige uitzicht op de Ege?sche Zee. Op loopafstand van het hotel bevindt zich het meest populaire strand van beroemde vrouwen . U kunt tijdens uw diner genieten van de spectaculaire zonsondergang. Villa Almarik http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/villa-almarik.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/villa-almarik.html Villa Almarik is gelegen op het eiland Gili Trawangan in de buurt Lombok Indonesie. De villa is omgeven door tuinen met tropische bloemen en bomen. Of u nu op zoek bent naar een van de beste plekken in Indonesie om te duiken snorkelen verkennen of gewoon te ontspannen in de zon Villa Almarik is d? plaats voor u. Vila Ombak http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/vila-ombak.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/vila-ombak.html Vila Ombak liet zich inspireren door de architectuur van het eiland Lombok. Deze accommodatie biedt fantastische Indonesische kamers op het paradijselijke eiland Gili Trawanga. Het vakantiecomplex Vila Ombak beschikt over een groot buitenzwembad en een restaurant aan het strand. Tugu Lombok http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/tugu-lombok.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/tugu-lombok.html Tugu Lombok is gelegen op Sire Beach biedt Hotel Tugu ruime kamers met een eigen balkon. Met uitzicht op de oceaan en de Mount Rinjani beschikt het over een fitnesscentrum twee zwembaden en gratis Wi-Fi. Terramarina http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/spanje/la-pineda/terramarina.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/spanje/la-pineda/terramarina.html Het Terramarina hotel is gelegen aan de kust en wordt omgeven door dennenbomen. Het hotel heeft een mooi uitzicht op de mooie stranden en de heldere Middellandse Zee. Surmeli Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/surmeli-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/surmeli-hotel.html Surmeli Efes is een prachtig 5-sterren resort gelegen in een rustige omgeving vlakbij het strand. Ga een ontspannen vakantie tegemoet en verblijf in dit mooie hotel. So Nice Boutique Suites http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/ayia-napa/so-nice-boutique-suites.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/ayia-napa/so-nice-boutique-suites.html Dit 4-terren hotel aan het Golden Beach in Cyprus biedt ruime suites met een lcd-televisie een balkon en goed uitgeruste keukens. Tot de faciliteiten behoren onder andere een lagunezwembad en drie restaurants. Sheraton Sharm Resort http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/sharm-el-sheikh/sheraton-sharm-resort.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/sharm-el-sheikh/sheraton-sharm-resort.html Het Sheraton Sharm Resort is een ruim opgezet complex gelegen in de sfeervolle badplaats Sharm el Sheikh in de wijk Pasha Bay. Sheraton Sharm Resort ligt direct aan het priv?-strand. Tevens ligt er een prachtig huisrif bij het strand. Er is een jetty/loopbrug om over het koraalrif de zee in te kunnen gaan. Het toeristische centrum Na'ama Bay ligt op ca. 5 km afstand van het Sheraton Sharm Resort. Er rijdt ca. 3 x per dag een hotelshuttle van en naar Na'ama Bay (gratis). Ook rijden er over het hotelterrein golfkarretjes en busjes tussen 07:00 en 02:00 om u gemakkelijk over het terrein te kunnen begeven. Shalom En Relax Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/israel/tel-aviv/shalom-en-relax-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/israel/tel-aviv/shalom-en-relax-hotel.html Het Shalom Hotel en Relax ligt op slechts een paar stappen van het strand van Tel Aviv en biedt een lounge op het dak met uitzicht op de stad en de Middellandse Zee. In het gehele hotel is gratis WiFi beschikbaar. Sea View Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/sea-view-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/sea-view-hotel.html Sea View hotel ligt op ca. 2 km van het stadscentrum. Door de hoge ligging heeft u vanaf het terras een prachtige uitzicht op Kusadasi de zee en de jachthaven in de verte. In de nabije omgeving heeft u vele bezienswaardigheden die u kunt bezichtigen. Sea Sun Hotel Dahab http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/dahab/sea-sun-hotel-dahab.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/dahab/sea-sun-hotel-dahab.html Sea Sun Dahab is een sfeervol en kleinschalig hotel gelegen aan het strand en omringd door het prachtige berglandschap van de Sina?. Sea Sun Dahab ligt in een ideale omgeving om van uw rust te genieten of als duiker of snorkelliefhebber de prachtige onderwaterwereld te ontdekken. In de omgeving liggen de beroemde duikspots Blue Hole en The Canyon waar prachtige koraalriffen te vinden zijn. Santika Premiere Beach http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/bali/santika-premiere-beach.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/bali/santika-premiere-beach.html Hotel Santika Premiere Beach ligt aan de witte stranden van Kuta en beschikt over kamers met airconditioning drie mooie zwembaden en een wellness-centrum. San Remo http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/larnaca/san-remo.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/larnaca/san-remo.html Het San Remo hotel heeft een goede service en een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. Het hotel is gelegen in het oude gedeelte van Larnaca. Boek nu het San Remo hotel voor uw vakantie op Cyprus! Royal Regina Resort http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/hurghada/royal-regina-resort.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/hurghada/royal-regina-resort.html Het Royal Regina Resort heeft een perfecte ligging in het levendige centrum van Hurghada. Toch zal u niet het gevoel hebben dat Royal Regina midden in het drukke Sakkala-centrum ligt door de weelderige prachtige en goedverzorgde palmentuinen waar het hotel door omgeven wordt en waar u heerlijk tot rust kunt komen. Daarnaast ligt Royal Regina direct aan het priv?-strand met koraalrif waar naar hartelust gesnorkeld kan worden. Royal Azur Resort http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/makadi-bay/royal-azur-resort.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/egypte/makadi-bay/royal-azur-resort.html Het luxueuze en moderne Royal Azur Resort is een ideaal hotelresort voor een ontspannen en comfortabele zonvakantie voor het gehele gezin. Het Royal Azur Resort ligt in een rustige omgeving aan de prachtige baai van Makadi Bay en direct aan het prive-strand waar verschillende watersportmogelijkheden te vinden zijn. Daarnaast beschikt Royal Azur Resort over diverse faciliteiten waaronder verschillende zwembaden bars restaurants een uitgebreid animatieprogramma en een minicub voor de kids. Qunci Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/qunci-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/qunci-hotel.html Het Qunci Hotel bevindt zich op het prachtige eiland Lombok op ca. 35 km van Bali. Dit tropische hotel ligt vlak aan het strand van Mangsit en beschikt over een spa en een buitenzwembad. Het strand van Sengigi ligt op ca. tien minuten rijden. Puri Saron Seminyak http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/puri-saron-seminyak.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/lombok/puri-saron-seminyak.html Het Puri Saron Seminyak ligt in de tropische landschappen van Kuta. Het biedt een spa een spectaculair buitenzwembad en goed uitgeruste accommodatie op een korte loopafstand van het strand van Seminyak. Puri Santrian http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/bali/puri-santrian.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/bali/puri-santrian.html Puri Santrian ligt aan de kust van het Sanur Beach op Bali op slechts 15 minuten rijden van Denpasar. Het beschikt over twee spectaculaire buitenzwembaden gratis WiFi en een spa. Puente Real http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/spanje/torremolinos/puente-real.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/spanje/torremolinos/puente-real.html Het hotel Puente Real ligt aan het Los Alamos-strand aan de Costa del Sol. Het biedt twee zwembaden gelegen in tropische tuinen. Het beschikt over kamers met balkon/terras en een prachtig uitzicht op zee. Princess Beach Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/larnaca/princess-beach-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/larnaca/princess-beach-hotel.html Het verzorgde 4-sterren Princess Beach Hotel onderdeel van de Louis-keter is een rustig hotel met veel faciliteiten. Doordat het hotel ook voldoende faciliteiten voor kinderen aanbiedt is dit hotel prima geschikt voor families. Piskopiano Appartementen http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/griekenland/piskopiano/piskopiano-appartementen.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/griekenland/piskopiano/piskopiano-appartementen.html Appartementen Piskopiano beschikt over prima appartementen die in dorpstijl rondom het zwembad zijn gelegen. Zin om 's avonds een drankje te gaan drinken? In de directe omgeving vindt u diverse barretjes en taverna's! Gelegen in het centrum en op ca. 700 m van het zandstrand via een licht hellende weg. Het centrum van Chersonissos is gelegen op ca. 1 km. Pins Platja Appartementen http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/spanje/cambrils/pins-platja-appartementen.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/spanje/cambrils/pins-platja-appartementen.html De appartementen van Pins Platja liggen tussen Salou en Cambrils. Het complex heeft een groot zwembad en biedt gemakkelijk toegang tot het strand. Alle moderne appartementen beschikken over een balkon met uitzicht op zee. Pine Marina Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/pine-marina-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/turkije/kusadasi/pine-marina-hotel.html Een fijn vakantie hotel als u wilt genieten van het All Inclusive concept maar niet op zoek bent naar drukte volop animatie en vermaak. Een heerlijk rustig hotel met het gemak van de All Inclusive formule. Petrou Bros Appartementen http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/larnaca/petrou-bros-appartementen.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/cyprus/larnaca/petrou-bros-appartementen.html Petrou Bros Appartementen is een 3* complex met verzorgde appartementen centraal gelegen in de mooie plaats Larnaca. Petrou Bros Appartementen wordt gerund door een zorgzame familie en biedt diverse faciliteiten. Pestana Porto Santo Hotel http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/portugal/funchal/pestana-porto-santo-hotel.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/portugal/funchal/pestana-porto-santo-hotel.html Het Pestana Porto Santo ligt aan het spectaculaire 9 km lange strand van Porto Santo en is omgeven door een tuin van 3 hectare. Parigata Resort En Spa http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/bali/parigata-resort-en-spa.html http://www.lastminutevakanties.biz/goedkope-vakantie/indonesie/bali/parigata-resort-en-spa.html Parigata Resort en Spa is een boetiekhotel dat gevestigd is in een landhuisachtig gebouw. De naam refereert aan een tropische plant die op Bali te vinden is. Ervaar de rust en kalmte van Parigata Resort en Spa dat omgeven is door weelderige tropische tuinen. Het resort ligt langs de kust van Sanur in het dorp Batu Jimbar.